EKAN (1.0.0) - en to cs translation catalogue (211 entries)

en: tags
cs: tagy

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Groups
cs: Skupiny

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Resources
cs: Zdroje

en: Download
cs: Stáhnout

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Field
cs: Pole

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Nodes
cs: Uzly

en: Authored by
cs: Autor

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: Frequency
cs: Frekvence

en: node
cs: uzel

en: Events
cs: Události

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Filters
cs: Filtry

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Modified
cs: Upraveno

en: English
cs: Anglicky

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Read More
cs: Číst dál

en: Glossary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Used in
cs: Použito v

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Maximum upload size
cs: Maximální velikost nahrávaného souboru

en: Administrator
cs: Administrátor

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Joined
cs: Připojen

en: About
cs: Popis

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Errors
cs: Chyby

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
cs: Vyberte kde má být finální úložiště souborů. Uložiště soukromých souborů má mnohem vyšší režii než uložiště veřejných souborů, ale umožňuje omezovat přístup k souborům tohoto pole.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
cs: Pro omezení povolené velikosti souboru zadejte hodnotu typu "512" (bajtů), "80 KB" (kilobajtů) nebo "50 MB" (megabajtů). Necháte-li prázdné, velikost souboru bude omezena pouze nastavením <em>maximum post</em> a <em>file upload size</em> v PHP. Současný limit je <strong>%limit</strong>.

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Master
cs: Nadřízené

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Default translation
cs: Výchozí překlad

en: @type %info has been created.
cs: @type %info byl vytvořen.

en: @type %info has been updated.
cs: @type %info byl aktualizován.

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl aktivován. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:account-name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl zrušen. 
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
cs: Zpráva pro uživatele [user:display-name]
    
    Na [site:name] byl uskutečněn požadavek na obnovení hesla k vašemu účtu.
    
    Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo. Platnost odkazu vyprší za jeden den.
    
    --  Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    administrátor webu [site:name] pro vás vytvořil uživatelský účet. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    děkujeme za registraci na webu [site:name]. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl zablokován. 
    
    -- Tým [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
