EKAN (1.0.0) - en to pl translation catalogue (253 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: title
pl: tytuł

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Administration
pl: Administracja

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: License
pl: Licencja

en: Resources
pl: Zasoby

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: File date
pl: Data pliku

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Nodes
pl: Węzły

en: Authored by
pl: Autor

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Members
pl: Członkowie

en: node
pl: zawartość

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Role
pl: Rola

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Filters
pl: Filtry

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Group members
pl: Członkowie grupy

en: English
pl: Angielski

en: Token
pl: Wzorzec

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Topics
pl: Tematy

en: Topic
pl: Temat

en: Granularity
pl: Precyzja

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: People
pl: Ludzie

en: Last run
pl: Ostatnio uruchomiono

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Glossary
pl: Słownik

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publisher
pl: Wydawca

en: Overrides
pl: Unieważnienia

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Editor
pl: Edytor

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Edit node
pl: Edytuj węzeł

en: Show all
pl: Pokaż wszystko

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Joined
pl: Dołączył

en: About
pl: O stronie

en: Delete node
pl: Usuń węzeł

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Errors
pl: Błędy

en: Related Content
pl: Powiązana treść

en: Relevance
pl: Związek

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: Mime type
pl: Typ MIME

en: Not applicable
pl: Nie dotyczy

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: @interval ago
pl: @interval temu

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Resource
pl: Zasób

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Show more
pl: Pokaż więcej

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
pl: Wartość w formacie "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów), która określa jak duży plik można wysłać z pomocą tego pola. Pozostawienie pola pustego spowoduje przyjęcie wartości ustawionej w PHP (obecnie <strong>%limit</strong>).

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Group content
pl: Grupowa zawartość

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Not specified
pl: Nieokreślone

en: Master
pl: Główny

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Default translation
pl: Domyślne tłumaczenie

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: A flag indicating whether this is the default translation.
pl: Znacznik pokazujący czy to tłumaczenie jest domyśle.

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Została uruchomiona procedura anulowania Twojego konta na stronie  [site:name].
    
    Możesz anulować swoje konto na stronie [site:url-brief] klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:cancel-url]
    
    UWAGA: anulowanie konta jest operacją nieodwracalną.
    
    Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    -- redakcja strony [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
pl: [user:display-name] wypełnił formularz założenia konta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało aktywowane.
    
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało anulowane.
    
    -- Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    W serwisie [site:name] została uruchomiona procedura resetowania twojego hasła.
    
    Możesz się zalogować klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Odnośnik może zostać użyty tylko raz a jego użycie umożliwi wpisanie własnego hasła. Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    --  redakcja strony [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Administrator strony [site:name] stworzył dla Ciebie konto. Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. 
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  
    Zespół [site:name]

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na [site:name] zostało zablokowane.
    
    --  Zespół [site:name]

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
pl: Nie utworzono jeszcze zawartości strony głównej. <br />Postępuj zgodnie z <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Podręcznikiem Użytkownika</a> aby rozpocząć budowę swojej witryny.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. Twoja prośba o utworzenie konta oczekuje na zatwierdzenie. Po zatwierdzeniu otrzymasz kolejny e-mail zawierający informacje o tym, jak się zalogować, ustawić hasło i inne szczegóły.
    
    --  Zespół [site:name]

en: @interval hence
pl: odtąd co @interval

en: Wide (1090)
pl: Szeroki (1090)
