EKAN (1.0.0) - en to fa translation catalogue (210 entries)

en: tags
fa: نشانها

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: سجل

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: License
fa: لایسنس

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Message
fa: پیغام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: Image
fa: تصویر

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Field
fa: میدان

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Archive
fa: آرشیو

en: Icon
fa: شمایل

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: Attachment
fa: پیوست

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Drupal
fa: دروپال

en: Off
fa: خاموش

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Severity
fa: شدت

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: ,
fa: ،

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Desc
fa: نزولی

en: node
fa: محتوا

en: Role
fa: نقش

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Filters
fa: صافیها

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: English
fa: انگلیسی

en: Token
fa: توکن

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Topics
fa: موضوعات

en: Topic
fa: موضوع

en: Granularity
fa: تدریجی

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Glossary
fa: اصطلاحات

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: Editor
fa: تدوینگر

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: Administrator
fa: مدیر

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Compact
fa: فشرده

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
fa: مقداری مانند "512" (بایت), "80 KB" (کیلو بایت) or "50 MB" (مگا بایت) را برای محدود نمودن اندازه فایل وارد کنید. اگر آنرا خالی بگذارید اندازه فایل به محدودیت ارسال و محدودیت بارگذاری PHP محدود خواهد شد (محدودیت کنونی.<strong>%limit</strong>).

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Taxonomy term page
fa: صفحه کلمه رده بندی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با جولانما شما.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Rights
fa: حقوق

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Asc
fa: صعودی

en: Not specified
fa: مشخص نشده

en: Master
fa: مدیر

en: Fallback date format
fa: تاریخ بشکل پس جوابی

en: Search result highlighting input
fa: نتیجه پالیدن با درخشان کردن عبارت وارده

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: HTML Date
fa: تاریخ به طریق HTML

en: HTML Datetime
fa: روز و تاریخ به طریقHTML

en: HTML Month
fa: ماه HTML

en: HTML Time
fa: وقت HTML

en: HTML Week
fa: هفته HTML

en: HTML Year
fa: سال HTML

en: HTML Yearless date
fa: تاریخ بی سال HTML

en: Default long date
fa: تاریخ طویل مفروض

en: Default medium date
fa: تاریخ متوسط مفروض

en: Default short date
fa: تاریخ کوتاه مفروض

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
fa: درخواست بستن حساب برای [user:display-name] در[site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات وردوی بجدید شدیه برای [user:display-name] در- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات حساب [user: display-name] در [site: name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (در انتظار تأیید سرپرست)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
fa: [user: display-name] برای حسابی درخواست کرده است. [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    حساب شما در [site: name] فعال شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: account-name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (تأیید شده)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
fa: جزئیات حساب [user: display-name] در [site: name] (مسدود شده)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان لغو شده است. -

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (لغو شد)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    درخواست تجدید رمز حساب شما در [site: name] انجام شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخه و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتان. پس از یک روز منقضی می شود و در صورت عدم استفاده هیچ اتفاقی نمی افتد. - تیم [سایت: نام]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، مدیر جولانما در [site: name] برای شما حساب ایجاد کرده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخۀ  و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتانرا. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور:  رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    username (نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Recent content.
fa: تازه ترین محتوا

en: All content, by letter.
fa: تمام محتوا بترتیب الفبا

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
fa: محتوا متعلق به یک لغت در لغتنامۀ خاص است.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fa: نمایش سجل حساب جدید ترین کاربران در این جولانما.

en: Who's online block
fa: قالبک کی روی خط است

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fa: نام کاربر و فعالترین کاربران در این اواخر و تعدد کل کاربران فعال را نشان میدهد.

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: A list of new users
fa: یک سجل کاربران جدید

en: There are currently @total users online.
fa: در حال حاضر @total  کاربران آنلاین هستند.

en: There are currently 0 users online.
fa: در همین لحظه هیچ کاربری بروی خط نیست.

en: A list of users that are currently logged in.
fa: سجل کاربرانی که حالا بروی خط هستند

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در [site: name] مسدود شده است. - ادارۀ

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. درخواست شما برای حساب در حال حاضر در انتظار تأیید است. پس از تأیید ، ایمیل دیگری دریافت خواهید کرد که حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه ورود به سیستم ، تنظیم رمز عبور و [user: display-name]  است. - گروه [سایت: نام]
