EKAN (1.0.1) - en to sk translation catalogue (208 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: title
sk: názov

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Administration
sk: Administrácia

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: License
sk: Licencia

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Field
sk: Pole

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: format
sk: formát

en: Attachment
sk: Príloha

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Search box
sk: Vyhľadávací box

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Nodes
sk: Uzly

en: Authored by
sk: Autor

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Members
sk: Členovia

en: node
sk: obsah

en: Events
sk: Udalosti

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Filters
sk: Filtre

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Modified
sk: Upravené

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: English
sk: Angličtina

en: Member for
sk: Členom už

en: Topics
sk: Témy

en: Topic
sk: Téma

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Changed
sk: Zmenené

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Tabs
sk: Záložky

en: Upload File
sk: Nahrať súbor

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: Administrator
sk: Administrátor

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: About
sk: Informácie o

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Contact email
sk: Kontaktný e-mail

en: Related Content
sk: Príbuzný obsah

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Mime type
sk: Mime typ

en: Not applicable
sk: Neurčené

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Group nodes
sk: Uzly skupiny

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Show more
sk: Zobraziť viac

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Show less
sk: Zobraziť menej

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
sk: Prípony oddeľte medzerou alebo čiarkou a na začiatok prípony nepíšte bodku.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Not specified
sk: Neurčené

en: @type %info has been created.
sk: @type %info bol vytvorený.

en: @type %info has been updated.
sk: @type %info bol aktualizovaný.

en: @type: added %info.
sk: @type: %info bol pridaný.

en: @type: updated %info.
sk: @type: %info bol aktualizovaný.

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o zrušenie vášho používateľského účtu na [site:name].
    
    Teraz môžete zrušiť váš účet na [site:url-brief] kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:cancel-url]
    
    UPOZORNENIE: Zrušenie vášho účtu je nevratné.
    
    Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, stav vášho účtu sa nezmení.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sk: [user:display-name] požiadal o schválenie účtu.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš používateľský účet na [site:name] bol aktivovaný.
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:account-name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zrušený.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o reset hesla pre váš účet na [site:name].
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo. Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, vaše prihlasovacie údaje sa nezmenia.
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Administrátor stránky [site:name] pre vás vytvoril používateľský účet. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zablokovaný.
    
    --  Tím [site:name]

en: The entity could not be saved.
sk: Entitu nebolo možné uložiť.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Vaša žiadosť o používateľský účet momentálne čaká na schválenie. Akonáhle bude schválená, obdržíte ďalší e-mail s inštrukciami k prihláseniu a nastaveniu vášho hesla a ďalšími detailami.
    
    --  Tím [site:name]

en: Navbar branding
sk: Navigačný panel branding

en: Navbar left
sk: Navigačný panel vľavo

en: Navbar right
sk: Navigačný panel vpravo
